DOD Hummer - fullHD kamera na motorku, NEOPRENOVÉ POUZDRO ZDARMA

kamery-do-auta.cz

Jsme tu hlavně pro Vás...

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu www.kamery-do-auta.cz 

Aktuálně z našeho webu

Často nám voláte a ptáte se, jakou autokameru bychom Vám doporučili. Z předních kamer jednoznačně Topcam Micra X7+. Proč bychom volili právě ji? Pár důležitých věcí, kterými vyniká nad ostatními: tak zaprvé, má bezpečný kapacitor místo relativně nespolehlivé baterie, zadruhé: rozměrem je nejmenší na trhu a zatřetí: nahrává v o řád vyšším rozlišení než fullHD, tzv. superHD neboli fullHD+. Umí použít paměťovou kartu až do velikosti 128GB, to je bezkonkurenční kombinace. 

Hledáte-li kameru i se zadní optikou, pak jedním dechem doporučíme duální Topcam DUAL Mini G+. Stejně maličká jako Topcam Micra X7+, také kapacitorová a s neinterpolovaným (tj. "neošizeným") optickým fullHD na obou optikách. Podobnou v této cenové relaci rozhodně nenajdete. 

19.10.2018

Všechny karty, které u nás najdete, jsou svou klasifikací rychlosti zápisu vhodné do autokamer. Vedle značky Kingston jsme po úspěšném otestování přidali paměťové karty SanDisk. Nově tedy v naší nabídce najdete jak řadu Kingston Canvas Select a Kingston Canvas Go!, tak SanDisk Ultra a Sandisk Extreme. na Vás už je jen výběr velikosti karty od 32GB do 128GB dle typu autokamery a Vašich preferencí. 

 

 

10.7.2018

Naskladnili jsme 24 mm CPL filtr k autokamerám řady Topcam Mini a Topcam Micra. K autokameře Topcam Dual Mini G+ Vám jej navíc nyní přibalíme zdarma!

 1

15.5.2018

Záběry z autokamer lze použít jako důkaz, rozhodl německý Nejvyšší soud:

Více se dozvíte zde...

24.1.2018

Instalace autokamery ve vozidle nikdy nebyla lehčí - použijte šikovné pojistkové rozbočovače: 

 

nebo pojistkové rozbočovače s autozásuvkou

 1

 

20.9.2017

Co by naši zákazníci měli vědět: 

https://www.novinky.cz/domaci/44869-cesi-si-masivne-porizuji-kamery-do-auta-je-to-ale-dvousecna-zbran.html


15.9.2017

Na našich stránkách nyní najdete i nový model TrueCam A5 Pro WiFi. I k této kameře obdržíte neoprenové pouzdro zdarma.

 

31.5.2017

S kvalitou nahoru, s cenou dolů...

... bezpečnější, kapacitorové 

Topcam Mini CX7+


 

 

... a duální 2x fullHD Topcam DUAL Mini G+

 

 

22.5.2017

Zbrusu nová duálka s funkcí navigace - LAMAX DRIVE S5 Navi+!

LAMAX DRIVE S5 Navi+

17.2.2017

Motorkáři, zbystřete! Přijíždí fullHD kamerka DOD Hummer...


DOD Hummer - fullHD kamera na motorku


12.11.2016

Kamery Topcam -  porovnání 

12.11.2016

NOVINKA

Revoluční koncepce v malém provedení, to je Topcam nanoQ C+ s kapacitorem, Wi-Fi přenosem obrazu do mobilního zařízení a navíc našlapaná funkcemi až po okraj!

 1

 


Ptejte se, nechte si poradit a hlavně... 

... buďte nároční!

25.7.2016

Mít v autě sluneční brýle je normální...

Poznáte, ve kterém pouzdru je kamera a kde jsou sluneční brýle?

Zloděj to bude mít stejně těžké. A navíc toto neoprenové pouzdro vaši kameru velmi dobře ochrání i proti případným pádům.       Více zde

 

 

 

Objednávka nad 3000 Kč

Dopravné nad limit ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!

+420 734 132 179

 

+420 731 668 602

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Slovníček pojmů

G-Senzor

„Senzor zrychlení“ nebo též „Senzor nárazu“. Funkcí této vymoženosti je identifikovat náraz vozidla, resp. kamery a automaticky uzamknout pořízený záznam proti dalšímu přepsání. Kamery zpravidla pracují s několika desítkami sekund před a několika sekundami po nárazu. Citlivost G-Senzoru by měla být nastavitelná, aby nedocházelo ke zbytečnému uzamykání záznamů a tím časnému zaplnění záznamového média. Citlivost by však měla být dostatečná pro případ skutečné události.

Detekce pohybu

Kameru můžete rovněž nechat v zaparkovaném vozidle trvale zapnutou/napájenou (Pozor, při delším připojení hrozí úplné vybití vaší autobaterie!). V tento okamžik vám kamera „hlídá“ vaše vozidlo proti „slepým couvačům“, kteří mohou při parkovacích manévrech vaše vozidlo poškodit. Funkce detekce pohybu je založena na identifikaci změny obrazu před kamerou. Aby kamera začala sama nahrávat, musí být změna v obraze dostatečná. Některé kamery nastavení citlivost pohybové detekce neumožňují.

GPS lokátor

GPS lokátor, který je součástí vybraných typů kamer, není navigace. Umožňuje však vypočítat a zobrazit v záznamu aktuální rychlost a rovněž trasovat vaši cestu s možností následného promítnutí do mapy. S touto funkcí můžete rovněž namátkou zpětně sledovat, kudy se pohybují například vaše služební auta či jak si počínají za volantem vaše děti - začínající řidiči.

Více informací najdete v sekci Technický rádce...