Katalog

kamery-do-auta.cz

Jsme tu hlavně pro Vás...

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu www.kamery-do-auta.cz 

Aktuálně z našeho webu

Všechny karty, které u nás najdete, jsou svou klasifikací rychlosti zápisu vhodné do autokamer. Vedle značky Kingston jsme po úspěšném otestování přidali paměťové karty SanDisk. Nově tedy v naší nabídce najdete jak řadu Kingston Canvas Select Plus a Kingston Canvas Go! Plus, tak SanDisk Ultra a Sandisk Extreme. na Vás už je jen výběr velikosti karty od 32 GB do 256 GB dle typu autokamery a Vašich preferencí. 

 

 

24-mm CPL filtr k autokamerám řady Topcam Mini a Topcam Micra Vám nyní k autokameře Topcam Dual Mini G+ přibalíme zdarma!

 1

Záběry z autokamer lze použít jako důkaz, rozhodl německý Nejvyšší soud:

Více se dozvíte zde...

Instalace autokamery ve vozidle nikdy nebyla lehčí - použijte šikovné pojistkové rozbočovače: 

 

nebo pojistkové rozbočovače s autozásuvkou

 1

 

S kvalitou nahoru, s cenou dolů...

... bezpečnější, kapacitorové 

Topcam Mini CX7+


 

 

... a duální 2x fullHD Topcam DUAL Mini G+

 

 

Zbrusu nová duálka s funkcí navigace - LAMAX DRIVE S5 Navi+!

LAMAX DRIVE S5 Navi+

Motorkáři, zbystřete! Přijíždí fullHD kamerka DOD Hummer...


DOD Hummer - fullHD kamera na motorku


Revoluční koncepce v malém provedení, to je Topcam nanoQ C+ s kapacitorem, Wi-Fi přenosem obrazu do mobilního zařízení a navíc našlapaná funkcemi až po okraj!

 1

 


Ptejte se, nechte si poradit a hlavně... 

... buďte nároční!

Mít v autě sluneční brýle je normální...

Poznáte, ve kterém pouzdru je kamera a kde jsou sluneční brýle?

Zloděj to bude mít stejně těžké. A navíc toto neoprenové pouzdro vaši kameru velmi dobře ochrání i proti případným pádům. 

 

 

 

Objednávka nad 3000 Kč


DOPRAVA ZDARMA

při objednávce nad 3000 Kč

Potřebujete poradit?

 

731 668 603

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Slovníček pojmů

G-Senzor

„Senzor zrychlení“ nebo též „Senzor nárazu“. Funkcí této vymoženosti je identifikovat náraz vozidla, resp. kamery a automaticky uzamknout pořízený záznam proti dalšímu přepsání. Kamery zpravidla pracují s několika desítkami sekund před a několika sekundami po nárazu. Citlivost G-Senzoru by měla být nastavitelná, aby nedocházelo ke zbytečnému uzamykání záznamů a tím časnému zaplnění záznamového média. Citlivost by však měla být dostatečná pro případ skutečné události.

Detekce pohybu

Kameru můžete rovněž nechat v zaparkovaném vozidle trvale zapnutou/napájenou (Pozor, při delším připojení hrozí úplné vybití vaší autobaterie!). V tento okamžik vám kamera „hlídá“ vaše vozidlo proti „slepým couvačům“, kteří mohou při parkovacích manévrech vaše vozidlo poškodit. Funkce detekce pohybu je založena na identifikaci změny obrazu před kamerou. Aby kamera začala sama nahrávat, musí být změna v obraze dostatečná. Některé kamery nastavení citlivost pohybové detekce neumožňují.

GPS lokátor

GPS lokátor, který je součástí vybraných typů kamer, není navigace. Umožňuje však vypočítat a zobrazit v záznamu aktuální rychlost a rovněž trasovat vaši cestu s možností následného promítnutí do mapy. S touto funkcí můžete rovněž namátkou zpětně sledovat, kudy se pohybují například vaše služební auta či jak si počínají za volantem vaše děti - začínající řidiči.

Více informací najdete v sekci Technický rádce...