kamery-do-auta.cz - kamery do auta, palubní kamery, černé skříňky, car DVR, car dash cam

kamery-do-auta.cz

českyenglish

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!

+420 734 132 179

 

+420 731 668 602

Jsme tu hlavně pro Vás...

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu www.kamery-do-auta.cz 

Aktuálně z našeho webu

19.8.2016

 

 

Rádi bychom Vás informovali o dovolené, kterou bude mít náš obchod v době od 22.8. do 30.8.2016. Děkujeme za pochopení, po dovolené se na Vás budeme znovu těšit.  

 

17.5.2016 Při nižší hodnotě objednávky jistě oceníte možnost zlevněného poštovného při doručení do některého z výdejních míst Zásilkovny v okolí Vašeho bydliště. U objednávek nad 4000,- Kč nadále poštovné jakýmkoli přepravcem zdarma.  

Výsledek obrázku pro zasilkovna

 

 

22.3.2016 Upozorňujeme zákazníky na možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů v takovém případě, kdy by se spor mezi námi a Vámi nepodařilo urovnat přímo. Příslušným subjektem je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz). 


3.2.2016 Na základě vaší časté poptávky po kvalitní duální autokameře jsme do nabídky přidali zcela novou duálku TrueCam A6, kameru s fullHD rozlišením přední a HD rozlišením zadní kamery, ke které lze dokoupit GPS modul s funkcí tachometru a antiradarovou kontrolou či polarizační a UV filtr.

 

26.1.2016 Do hlavního menu jsme pro vás nově připravili sekci nejčastěji kladených otázek na technickou podporu. Věříme, že pro vás budou naše odpovědi přínosné.

 

16.11.2015

Rozšířili jsme nabídku paměťových karet o další "rychlé" karty Samsung EVO se specifikací UHS-I (kapacita 16GB a 32GB pro veškeré nabízené modely autokamer, velikost 64GB pro modely Topcam)

 

Mít v autě sluneční brýle je normální...

Poznáte, ve kterém pouzdru je kamera a kde jsou sluneční brýle?

Zloděj to bude mít stejně těžké. A navíc toto neoprenové pouzdro vaši kameru velmi dobře ochrání i proti případným pádům.       Více zde

Slovníček pojmů

G-Senzor

„Senzor zrychlení“ nebo též „Senzor nárazu“. Funkcí této vymoženosti je identifikovat náraz vozidla, resp. kamery a automaticky uzamknout pořízený záznam proti dalšímu přepsání. Kamery zpravidla pracují s několika desítkami sekund před a několika sekundami po nárazu. Citlivost G-Senzoru by měla být nastavitelná, aby nedocházelo ke zbytečnému uzamykání záznamů a tím časnému zaplnění záznamového média. Citlivost by však měla být dostatečná pro případ skutečné události.

Detekce pohybu

Kameru můžete rovněž nechat v zaparkovaném vozidle trvale zapnutou/napájenou (Pozor, při delším připojení hrozí úplné vybití vaší autobaterie!). V tento okamžik vám kamera „hlídá“ vaše vozidlo proti „slepým couvačům“, kteří mohou při parkovacích manévrech vaše vozidlo poškodit. Funkce detekce pohybu je založena na identifikaci změny obrazu před kamerou. Aby kamera začala sama nahrávat, musí být změna v obraze dostatečná. Některé kamery nastavení citlivost pohybové detekce neumožňují.

GPS lokátor

GPS lokátor, který je součástí vybraných typů kamer, není navigace. Umožňuje však vypočítat a zobrazit v záznamu aktuální rychlost a rovněž trasovat vaši cestu s možností následného promítnutí do mapy. S touto funkcí můžete rovněž namátkou zpětně sledovat, kudy se pohybují například vaše služební auta či jak si počínají za volantem vaše děti - začínající řidiči.

Více informací najdete v sekci Technický rádce...