kamery-do-auta.cz - kamery do auta, palubní kamery, černé skříňky, car DVR, car dash cam

kamery-do-auta.cz

českyenglish

Jsme tu hlavně pro Vás...

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu www.kamery-do-auta.cz 

Objednávka nad 3000 Kč

Dopravné nad limit ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!

+420 734 132 179

 

+420 731 668 602

Aktuálně z našeho webu

17.2.2017

Motorkáři, zbystřete! Přijíždí fullHD kamerka DOD Hummer...


DOD Hummer - fullHD kamera na motorku


12.11.2016

Kamery Topcam -  porovnání 

12.11.2016

NOVINKA

Revoluční koncepce v malém provedení, to je Topcam nanoQ C+ s kapacitorem, Wi-Fi přenosem obrazu do mobilního zařízení a navíc našlapaná funkcemi až po okraj!

 1

 


Ptejte se, nechte si poradit a hlavně... 

... buďte nároční!

3.11.2016

Přinášíme Vám novou generaci autokamer se superkapacitory. Přístroje se superkapacitorem jsou v několika ohledech výhodnější než kamery s vestavěnou baterií.

 Topcam Mini 0807 C7+

 

25.7.2016

Mít v autě sluneční brýle je normální...

Poznáte, ve kterém pouzdru je kamera a kde jsou sluneční brýle?

Zloděj to bude mít stejně těžké. A navíc toto neoprenové pouzdro vaši kameru velmi dobře ochrání i proti případným pádům.       Více zde

 

Slovníček pojmů

G-Senzor

„Senzor zrychlení“ nebo též „Senzor nárazu“. Funkcí této vymoženosti je identifikovat náraz vozidla, resp. kamery a automaticky uzamknout pořízený záznam proti dalšímu přepsání. Kamery zpravidla pracují s několika desítkami sekund před a několika sekundami po nárazu. Citlivost G-Senzoru by měla být nastavitelná, aby nedocházelo ke zbytečnému uzamykání záznamů a tím časnému zaplnění záznamového média. Citlivost by však měla být dostatečná pro případ skutečné události.

Detekce pohybu

Kameru můžete rovněž nechat v zaparkovaném vozidle trvale zapnutou/napájenou (Pozor, při delším připojení hrozí úplné vybití vaší autobaterie!). V tento okamžik vám kamera „hlídá“ vaše vozidlo proti „slepým couvačům“, kteří mohou při parkovacích manévrech vaše vozidlo poškodit. Funkce detekce pohybu je založena na identifikaci změny obrazu před kamerou. Aby kamera začala sama nahrávat, musí být změna v obraze dostatečná. Některé kamery nastavení citlivost pohybové detekce neumožňují.

GPS lokátor

GPS lokátor, který je součástí vybraných typů kamer, není navigace. Umožňuje však vypočítat a zobrazit v záznamu aktuální rychlost a rovněž trasovat vaši cestu s možností následného promítnutí do mapy. S touto funkcí můžete rovněž namátkou zpětně sledovat, kudy se pohybují například vaše služební auta či jak si počínají za volantem vaše děti - začínající řidiči.

Více informací najdete v sekci Technický rádce...